• English
 • Lietuviškai
 • About us

  Įmonė UAB Argutus įkurta 2004 metais.

  UAB Argutus gamina ir parduoda „Marveti“ prekinio ženklo čiužinius, antčiužinius, namų tekstilės gaminius. Esame atpažįstami ir vertinami vartotojų kurie vertina mūsų gaminius ir pasitiki mūsų teikiamomis paslaugomis.

  Poroloninių, spyruoklinių, lateksinių, nestandartinių, personalizuotų bei kitų čiužinių gamyba ir prekyba. Čiužinių ir pagalvių užvalkalų, namų tekstilės bei patalynės gamyba ir prekyba.

  MARVETI – kokybiško miego partneriai.

  Esame tam, kad galėtume pasiūlyti pačius geriausius sprendimus bei padėtume Jums išsirinkti tik Jūsų poreikius atitinkančius
  čiužinius bei namų aksesuarus.  MARVETI produkcija tai aukštos kokybės rankų darbo bei pažangių medžiagų ir technologijų derinys.

  UAB Argutus atliekamos paslaugos audinių daigstymas ir prekyba daigstytais audiniais. Siekiant gamintojams pasiūlyti kuo platesnį asortimentą, 2015 m. įsigytos daugiaadatinės dygsniavimo staklės leidžia gamintojams pasiūlyti ir dygsniuotą audinį bei dygsniavimo paslaugą.

  UAB Argutus didmeninė prekyba audiniais: audiniai čiužinių gamybai, audiniai čiužinių apsaugai, laminuoti audiniai, medicininiai audiniai, pamušaliniai audiniai, audiniai lauko baldams, gobelenai. Šiuo metu dirbame su Ispanijos, Portugalijos, Danijos, Belgijos, Italijos, Čekijos audinių gamintojais. Audiniai – atitinkantys standartus bei turintys sertifikatus.

  UAB Argutus yra oficialus portugalų kompanijos Flexitex, gaminančios audinius čiužinių gamybai, atstovas Baltijos šalims.