• English
 • Lietuviškai
 • Aloe vera

  Plastitex

  Plastitex

  Jau daugiau nei 50 metų „Plastitex“ kuria ir gamina sintetinio pluošto ir polimerinius verpalus, kurie naudojami itin kokybiškų ir patvarių audinių gamyboje. Tai audiniai, kurie nuspėja ateities mados tendencijas, pasižymi ypatingu patvarumu, atsparumu mechaniniam poveikiui, UV spinduliams, oro salygų poveikiui bei trinčiai. Tuo pačiu, juos itin paprasta valyti ir...
  Pieters textiel

  Pieters textiel

  „Pieters textiel“ buvo įkurta dar 1934 m., gamino audinius ir turėjo savo sukurtą pirmąją kolekciją. 1950 m. pirmosios staklės, kurios gamino 210 cm pločio audinius, skirtus čiužinių gamybai. Šiandien įmonė gali pasiūlyti itin platų ir kokybiškų audinių asortimentą, tiek trikotažus tiek...
  Flexitex

  Flexitex

  „Flexitex“ kompanija įkurta 1964 m. ir specializavosi žakardinių audinių gamyboje. Netrukus įmonė tapo viena geriausių ir konkurencingiausių savo srityje. Laikui bėgant ir paklausai plečiantis, buvo pradėti gaminti ir trikotažiniai audiniai.
  Medvilnė

  Medvilnė

  Medvilnė yra labiausiai žinomas ir paplitęs tekstilės pluoštas visame pasaulyje. Medvilnė yra laikoma ekologiška kai ji auginama be genetinės modifikacijos ir ūkininkai nenaudoja nuodingų sintetinių insekticidų, herbicidų ar fungicidus. Audiniai pagaminti iš medvilnės yra tvirti, nesukeliantys alergijų, tinkantys jautriai odai, lengvai prižiūrimi,...
  Kašmyras

  Kašmyras

  Kašmyras yra aukštos kokybės minkšta vilna. Tai yra labai elastinga ir gerai sugerianti drėgmę medžiaga. Nekaupianti statinio krūvio bei kvapų.
  Soja

  Soja

  Soja audiniai turi šilkinės elegancijos išvaizdą. Antibakteriniai, higieniniai, lengvai absorbuojantys drėgmę. Soja audiniai apsaugo nuo ultravioletinių bei elektromagnetinių bangų.
  Coolmax

  Coolmax

  CoolMax audiniai sukurti siekiant išlaikyti kūną sausiu ir gaiviu. Suteiktiaukščiausią komfortą. Audinys išlaiko pastovią kūno temperatūrą. CoolMax audiniai yra greitai džiūstantys, kvėpuojantys, atsparūs blukimui.
  Bamboo

  Bamboo

  Tai audinys iš celiuliozės ir biologiškai iraus pluošto. Pasižymintis antibakterinėmis savybėmis, drėgmės absorbcija, minkštumu, puikia išvaizda, ilgaamžiškumu.
  Tencel

  Tencel

  Tencel audiniai gaminami iš eukaliptų. Tai augalinės kilmės audinys. Jis vienas iš geriausių pluoštų, pasižymintis šiltumu kaip vilna, vėsumu kaip linas, švelnumu kaip šilkas. Puikiai sugeriantis ir išgarinantis drėgmę.
  Bamboo

  Bamboo

  Tai audinys iš celiuliozės ir biologiškai iraus pluošto. Pasižymintis antibakterinėmis savybėmis, drėgmės absorbcija, minkštumu, puikia išvaizda, ilgaamžiškumu.